Правлячий архієрей молитовно відзначив День Ангела

Правлячий архієрей молитовно відзначив День Ангела

19 травня 2024 року, у Неділю святих жінок-мироносиць та день памʼяті святих праведних Іосифа Аримафейського і Никодима таємного учня Христового, у Спасо-Преображенсьеому кафедральному соборі міста Житомира було звершено урочисту Божественну літургію.

Парафіяни Свято-Успенського храму смт. Романів взяли участь в благодійному ярмарку на підтримку ЗСУ

18.05.2024

16 травня 2024 року, парафіяни Свято-Успенського храму смт. Романів Житомирської єпархії УПЦ взяли участь в благодійному ярмарку на підтримку ЗСУ, який проходив в центрі містечка на липовій алеї.

Господь почув молитви, і мати отримала звістку про зниклого сина-воїна, жителя Бердичева

16.05.2024

Раба Божа Єлена, мати воїна Димитрія, протягом двох років не мала жодної звістки від сина, який захищає Батьківщину, боронячи її від російських загарбників. Нещодавно вона прийшла до Свято-Миколаївського собору з подякою мвященству за духовну підтримку. Господь почув молитви матері, молитви священства – і жінка отримала довгоочікуване повідомлення: син живий та перебуває в полоні.

Разом допомагаємо ЗСУ: черговий гуманітарний вантаж від Свято-Миколаївського собору м. Бердичева

16.05.2024

Черговий гуманітарний вантаж із продуктами харчування надіслали для потреб військовослужбовців, вимушених переселенців та нужденних духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева Житомирської єпархії Української Православної Церкви.

У Черняхові підтримали потребуючих

У Черняхові підтримали потребуючих

У святі пасхальні дні, благочинний Черняхівського округу, настоятель місцевого Свято-Георгіївського храму, архімандрит Мануїл (Бицик), вкотре підтримав потребуючих, серед яких багатодітні, переселенці та люди, яким вкрай потрібна увага і підтримка.

ВОЛИНЬ. Митрополит Никодим взяв участь у літургії з нагоди Собору святих землі Волинської

11.05.2024

10 травня 2024 року, в день свята Собору Волинських святих, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь у святковій Божественій літургї в Свято-Успенському кафедральному соборі м.Володимир.

Свято-Георгіївський храм у Черняхові відзначив своє Престольне свято

08.05.2024
Свято-Георгіївський храм у Черняхові відзначив своє Престольне свято

6 травня 2024 року, на другий день свята Пасхи, Свято-Георгіївська парафія м. Черняхів, на чолі з настоятелем архім. Мануїлом (Бицик) і духовенством Черняхівського благочиння: прот. Богданом Козеренко, прот. Іоанном Суколенко, ієр.Анатолієм Боярчуком, житомирянами і гостями черняхівського округу вшанувала пам'ять св.вмч. Георгія Побідоносця.

Архіпастирський візит у Коростишів: пасхальне богослужіння у Свято-Благовіщенському соборі

08.05.2024

8 травня 2024 року, у світлу середу, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Благовіщенському соборі м. Коростишів.

Архіпастир відвідав Спасо-Покровський жіночий монастир у с. Вільха.

Архіпастир відвідав Спасо-Покровський жіночий монастир у с. Вільха.

7 травня 2024 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Спасо-Покровський жіночий монастир у с. Вільха.

Митрополит Никодим відвідав друге кафедральне місто

Митрополит Никодим відвідав друге кафедральне місто

7 травня 2024 року, у світлий вівторок, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив пасхальне богослужіння у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Новоград-Волинський.